رمزینو: آموزش آسان ارزهای دیجیتال

رمـزینــو

اخبار و مقالات معتبر ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال متاورسی برای سرمایه گذاری

زندگی، کار و بازی در متاورس نیاز به بودجه دارد و این به معنای حضور ارز دیجیتال است. همانطور که چندین متاورس برای استفاده وجود دارد، چندین ارز دیجیتال نیز وجود دارد. درک گزینه ها، تفاوت ها و مزایا و معایب هر یک می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم سرمایه گذاری را برای نیازهای خود بگیرید.

آنچه در این مقاله می خوانید

بهترین ارزهای دیجیتال متاورسی

جهانی را تصور کنید که از محدودیت های فیزیکی روزمره زندگی شما رها شده است. در این دنیا، می‌توانید کار کنید، بازی کنید، استراحت کنید و با مردم در هر کجای کره زمین ارتباط برقرار کنید. می توانید در گردهمایی ها شرکت کنید، هنرهای باورنکردنی خلق کنید و ثروتی جمع کنید. شما می توانید هر کاری که تخیل شما می تواند انجام دهید. این یک رویای دور از دسترس نیست: این متاورس است و ارزهای دیجیتال متاورسی کلید دسترسی به آن است. در این مقاله درباره بهترین رمزارزهای متاورسی صحبت می کنیم. با رمزینو همراه باشید.

متاورس چیست؟

فناوری بلاک چین Metaverse هنوز در حال توسعه است، اما مفهوم این دنیای دیجیتال به خوبی توسعه یافته است و ریشه‌هایی در گذشته ما دارد. رویاپردازان و نویسندگان داستان های علمی تخیلی روی مفهوم متاورس کار می کنند و رویای راهی برای حرکت فراتر از محدودیت های فیزیکی جهان ما برای کشف افق های بی حد و حصر و ایجاد امکانات جدید را در سر می پرورانند. چه بخواهید به ارتفاعات جدیدی از موفقیت دیجیتال دست یابید، چه دنیای دیگری را کشف کنید یا با دوستان و اعضای خانواده به روش‌های جدید تعامل کنید، متاورس همه چیز را ممکن می‌سازد. این مفهوم با بکارگیری هوش مصنوعی، بلاک چین و واقعیت مجازی سعی در ایجاد دنیایی دیجیتالی برای انسان ها دارد.

فیس بوک و متاورس

مارک زاکربرگ مشهورترین کسی است که پای خود را در متاورس فرو برده است. فیس بوک که اکنون با نام متا شناخته می شود، یک شرکت بزرگ و قدرتمند است، اما نه اولین و نه تنها شرکت فناوری است که شیفته ایده متاورس شده است. به هر حال، متاورس جدیدترین تکرار اینترنت است و نمی‌تواند مثل اینترنت متعلق به یک شرکت باشد. با این حال، هر شرکتی که خود را درگیر کند، نه تنها در ایجاد زیرساخت های پشتیبانی کننده آن، بلکه در شکل دادن به ظاهر نهایی اش نیز نقش خواهد داشت.

متاورس چه ویژگی هایی دارد؟

ایده متاورس ابتدا از تخیل بارور نیل استفنسون نشأت گرفت که در سال 1992 در رمان سایبرپانک خود، Snow Crash، یک “متاورس” را توصیف کرد. استفنسون یک فضای دیجیتال مشترک را توصیف می کند که مردم با استفاده از عینک های واقعیت مجازی و یک شبکه فیبر نوری مشترک به آن دسترسی دارند. متاورس او شامل نسخه های مجازی از فضاهای روزمره و معمولی است، از پارک ها و ساختمان ها گرفته تا فضاهای خارق العاده و عجیب و غریب که در آنها دیگر قوانین فیزیک اعمال نمی شود. با اعلام زاکربرگ که متاورس را فصل بعدی اینترنت توصیف می کند، علاقه عمومی به این مفهوم افزایش یافته است. این متاورس مناظر کاملاً جدیدی از امکانات را به شما می‌گشاید و فضای لازم را برای انجام هر کاری که می‌خواهید در اختیار شما قرار می‌دهد:

  • جمع شدن با دیگران
  • کار کردن
  • بازی کردن
  • خرید کردن
  • خلق کردن
  • یادگیری مکان‌ها
  • ایده‌ پردازی

ارزهای دیجیتال در متاورس

در متاورس، شما در فضای خود ساکن خواهید شد و با استفاده از یک آواتار آنلاین با دیگران تعامل خواهید داشت که به شما امکان می‌دهد آزادانه حرکت کنید، صحبت کنید و عمل کنید. شما استقلال کاملی خواهید داشت تا هر کاری را که می خواهید انجام دهید. از جمله مالکیت دارایی مجازی، همان طور که مالک املاک واقعی هستید. حتی می‌توانید یک دارایی، مانند هنر یا ساختمان‌ها ایجاد کنید و می‌توانید آن ملک را به سایر کاربران متاورس بفروشید یا با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) یا ارزهای ارزشمند دیگر مبادله کنید.

متاورس نه تنها کل دنیای فیزیکی را در دستان شما قرار می دهد، بلکه توانایی های ذهن شما را نیز شکوفا می کند.

توکن غیرمثلی NFT

NFT ها نوعی ارز درون بازی و کلکسیونی هستند. این دارایی‌های دیجیتال یک اقتصاد مجازی را برای کاربرانی تشکیل می‌دهند که در مدل‌های بازی برای کسب درآمد شرکت می‌کنند و کالاها یا اموال مجازی را با توکن مبادله می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند ارز دیجیتال متاورسی خود را با سایر کاربران مبادله کنند یا توکن‌های متاورس خود را برای کسب سود یا سایر موارد کلکسیونی سرمایه‌گذاری کنند. بسیاری از برترین سایت‌های بازی متاورس در حال حاضر از توکن‌های مخصوص به خود استفاده می‌کنند که می‌توانند برای اهداف مختلف استفاده شوند یا با ارزش واقعی در ارزهای دیجیتال یا حتی ارزهای فیات مبادله شوند. از زمان اعلام زاکربرگ، ارزش بسیاری از NFT ها و توکن ها در حال افزایش است و استفاده از رمزارز متاورس در حال حاضر می تواند به شما کمک کند تا در مراحل اولیه صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) قرار بگیرید و موج را به سمت موفقیت متاورس سوق دهید.

ارزهای دیجیتال برتر متاورسی

زندگی، کار و بازی در یک واقعیت جایگزین نیاز به بودجه دارد و این به معنای حضور ارز دیجیتال است. همانطور که چندین متاورس برای استفاده وجود دارد، چندین ارز دیجیتال نیز وجود دارد. درک گزینه ها، تفاوت ها و مزایا و معایب هر یک می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم سرمایه گذاری را برای نیازهای خود بگیرید.

یک مقاله مفید دیگر بخوانید: صرافی ارز دیجیتال چیست؟

Decentraland (MANA)

دیسنترالند یک پلتفرم واقعیت مجازی است که شما را قادر می سازد ملک مجازی خود (به نام LAND) را خریداری نموده، بفروشید و یا مدیریت کنید. شما می توانید دنیای خود را هر طور که می خواهید بسازید و توسعه دهید. این نسخه از متاورس را به راحتی با گوشی، رایانه یا هدست واقعیت مجازی (VR) خود کشف کنید. برای شروع، به ارز دیجیتال مانا MANA نیاز دارید. MANA یک ارز دیجیتال بومی است که به شما قدرت دسترسی به برنامه‌های تعاملی، پرداخت برای کالاها و خدمات یا سرمایه‌گذاری در دارایی‌های بیشتر را می‌دهد.

ارز دیجیتال متاورسی
Decentraland (MANA)

ویژگی های ارز مانا

MANA ارز دیجیتال متاورسی به خوبی شناخته شده ای است و به طور گسترده در دسترس است و حتی برای مبتدی ترین کاربران نیز بسیار جذاب است. متاورس مرتبط با Decentraland همچنین میزبان فرصت‌های تعاملی هیجان‌انگیزی برای کاربران است. مانند کنسرت‌ها و جشنواره‌ها، با مکان‌های سرگرمی پر جنب و جوشی که با مکان‌های سرگرم‌کننده در دنیای واقعی رقابت می‌کنند. Decentraland در حال رشد است و دارای یک تیم توسعه فعال است که گزینه ها و فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. MANA همچنین شاهد افزایش بیش از 400 درصدی بوده و به محض اعلام تغییر نام فیس بوک به متا که باعث علاقه جدید به توکن های دارایی مجازی شد، به رکورد 4.16 دلار رسید.

معایب دیسنترالند

با این حال، همانطور که MANA و دسنترالند محبوب هستند، دارای چند اشکال هستند. ارز دیجیتال مانا بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود که امنیت بالایی دارد اما اغلب هزینه های Gas بالایی دارد. این تجربه همچنین می تواند به صورت منفرد باشد، به طوری که کاربران به ندرت با کاربر دیگری “در زندگی واقعی” روبرو می شوند. با این حال، این پلتفرم به طور مداوم برای افزودن ویژگی‌ها و گزینه‌های جدید ارتقا می‌یابد و توکن‌های دیسنترالند کاربردهای متعددی دارند. شما می توانید هر دو LAND و NFT را به حراج بگذارید.

یک مقاله مفید دیگر بخوانید: استیک کردن ترون در تراست ولت

The Sandbox (SAND)

Sandbox یک دنیای مجازی است که در آن می توانید زمین مجازی و سایر دارایی ها را با استفاده از ارز دیجیتال متاورسی به نام SAND خریداری و بفروشید. شما می توانید هر چیزی را که تصور می کنید ایجاد و تغییر دهید و از تجربه مجازی خود از طریق قدرت ارز دیجیتال SAND کسب درآمد کنید. سندباکس توسط SoftBank، یکی از تاثیرگذارترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در فناوری امروز پشتیبانی می‌شود. شما می توانید دارایی ها و زمین های مجازی خود را بخرید، بفروشید و سهام بندی کنید. یک متاورس بازی برای کسب درآمد، The Sandbox به شما امکان می دهد نحوه استفاده از آن را انتخاب کنید. شما می توانید بازی خود را بسازید، بازی های دیگری انجام دهید، صاحب زمین مجازی شوید و ملکی را جمع آوری، ایجاد یا کنترل کنید.

ویژگی های ارز متاورسی سندباکس

متاورس Sandbox بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود و ایمنی و امنیت باکیفیت را ارائه می دهد. با این حال، این همچنین به این معنی است که ممکن است هر از گاهی هزینه های بالای کارمزد را متحمل شوید. با این وجود، ویرایشگر آن شما را قادر می‌سازد تا انیمیشن‌ها و مدل‌های بی‌نظیری ایجاد کنید و ابزارهای قدرتمندی را برای ساختن دنیایی که می‌خواهید به صورت مجازی در آن زندگی کنید در اختیار شما قرار می‌دهد.

Star Atlas (ATLAS)

استار اطلس به شما این قدرت را می دهد که تجربه خود را فراتر از دنیای زمینی ببرید. در اینجا، ستارگان میزبان شما هستند و می توانید جهان فرازمینی را کشف کنید. می‌توانید سفینه فضایی سفارشی‌شده‌تان را بگیرید و عمیقاً در یک متاورس منحصربه‌فرد کاوش کنید. به یک گروه بپیوندید یا یک جناح بسازید و دنیایی را ایجاد کنید که همه متعلق به شماست. ATLAS رمز ارز متاورسی است که به این دنیای منحصر به فرد انرژی می دهد. این بر روی بلاک چین متاورس Solana اجرا می شود و این کلید مناظر و امکانات جدید هیجان انگیز اطلس است. بلاک چین Solana مانند اتریوم سریع، ایمن و مطمئن است، اما مقیاس پذیرتر و ارزان تر است. می‌توانید از سکه‌های متاورس ATLAS برای خرید هر یک از دارایی‌های دیجیتالی که برای غوطه‌ور شدن در جهان ستاره اطلس نیاز دارید، از جمله زمین، کشتی، اعضای خدمه و تجهیزات استفاده کنید.

Star Atlas (ATLAS)
Star Atlas (ATLAS)

همچنین می‌توانید از ATLAS برای خرید POLIS، یک ارز درون بازی که برای مدیریت جنبه‌های خاصی از تجربه بازی شما ضروری است، استفاده کنید. به طور خاص، برای اداره دنیای جدید خود از طریق انتشار احکام و مدیریت جامعه خود به POLIS نیاز دارید. در حالی که متاورس Star Atlas یک مفهوم منحصر به فرد با یک توکن متاورس مناسب است، این دو نشانه – ATLAS و POLIS – می توانند برای برخی گیج کننده یا خسته کننده باشند. با این حال، جوانب مثبت بسیار بیشتر از معایب آن است. Star Atlas دنیایی پر جنب و جوش و هیجان انگیز با NFT ها است که فرصت های مجازی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity روزانه بیش از یک چهارم میلیون بازیکن دارد. بازیکنان دارای توکن هایی به نام AXS هستند که به آنها سهمی در مالکیت و عملکرد بازی می دهد. بازیکنان می توانند قلمرو پادشاهی بسازند، منابع کمیاب را جستجو کنند و گنج ها را شکار کنند. فعال ترین بازیکنان از طریق بلاک چین متاورس پاداش دریافت می کنند. بازیکنان برای به دست آوردن هیولاهایی به نام Axies رقابت می کنند که توکن های غیرقابل تعویض (NFT) هستند که می توانند خارج از بازی خرید و فروش شوند. بسته به نادر بودن، قیمت اکسی ها از حدود 150 دلار تا بیش از 100000 دلار متغیر است. با این حال، گران‌ترین Axie با 300 ETH فروخته شد و Axie Infinity بالاترین میزان معامله یک میلیارد دلاری را در ماه آگوست به ثبت رساند. این در چندین سیستم عامل از جمله iOS، Android، Windows و Mac در دسترس است.

Axie Infinity (AXS)
Axie Infinity (AXS)

ویژگی ارز دیجیتالی AXS

AXS، مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال متاورسی دیگر، مبتنی بر بلاک چین اتریوم است، به این معنی که هزینه‌های کارمزد می‌تواند بالا باشد. با این حال، می توانید از ایمنی و امنیت پلت فرم مطمئن باشید. AXS را می توان با سایر ارزهای دیجیتال مانند اتر یا ارز فیات نیز معامله کرد. انجام ماموریت‌ها و سایر فعالیت‌ها در این پلتفرم باعث کسب AXS برای بازیکنان می‌شود، اما شما فقط می‌توانید در یک روز خاص این تعداد AXS کسب کنید. علاوه بر این، برخی از این فعالیت‌ها نیاز به سرمایه‌گذاری زمانی گسترده دارند، که مشارکت کامل را برای کسانی که شغل یا مسئولیت‌های دیگری دارند دشوار می‌سازد. در نهایت، در حالی که می توانید از طریق بازی AXS کسب کنید، خود بازی رایگان نیست. هزینه‌های راه‌اندازی برای بسیاری از بازیکنان که باید حداقل سه Axies داشته باشند، می‌تواند گران باشد.

Alien Worlds (TLM)

دنیای بیگانه یا Alien Wolds یک نوع DeFi است. امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) مفهوم غیرمتمرکز بلاک چین را در نظر گرفته و آن را در دنیای مالی اعمال می کند. دنیای بیگانه به عناصر غیرمتمرکز در بازی می بالد و بازیکنان با قرار دادن Trillium (TLM) و به دست آوردن حق رای در Planet DAO همه چیز را به سطح دیگری می برند. به عنوان یک دفتر کل بلاک چین متن باز، سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) توسط مجموعه ای از قوانین مشخص تعیین می شود. هر بازیکنی که مایل به شرکت است باید یک کیف پول WAX Cloud داشته باشد. پس از ورود به دنیای بیگانه، می توانند استخراج را آغاز کنند، که از طریق توکن های TLM تشویق می شود. این توکن‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهند که در اداره یک یا چند سیاره دنیای بیگانه نقش داشته باشند و حتی کاندیدای حکومت بر یک سیاره شوند.

ارزهای دیجیتال متاورسی
Alien Worlds (TLM)

بازیکنان همچنین می‌توانند NFT کسب کنند، که می‌تواند برای تکمیل ماموریت‌های درون بازی، نبرد با بازیکنان دیگر یا استخراج TLM استفاده شود. TLM نه تنها برای اداره متاورس دنیای بیگانه استفاده می شود، بلکه می تواند برای استخراج NFT، خرید یا ارتقای آیتم های خاص، یا شرکت در ماموریت ها و فعالیت های درون بازی نیز مورد استفاده قرار گیرد. فعال ترین کاربران از طریق TLM تشویق می شوند. علاوه بر این، TLM را می توان بین اتریوم، WAX و BSC پورت کرد. این بازی به سرعت در حال رشد است و بازیکنان با هزینه های اولیه پایین و توانایی کسب ارز دیجیتال از طریق گیم پلی جذب می شوند. با این حال، رابط کاربری آن ممکن است برای برخی از کاربران بسیار ساده باشد.

Enjin (ENJ)

پلتفرم Enjin به کاربران امکان می دهد کالاهای مجازی را ضرب، ذخیره و بفروشند. برای شروع، توسعه‌دهندگان باید با قفل کردن توکن‌های ENJ، توکن متاورس، در یک قرارداد هوشمند، ارزشی به کالاهای مجازی خود اختصاص دهند. سپس بازیکنان می توانند طبق شرایط قرارداد کالاهای مجازی را تجارت، فروش یا استفاده کنند. هنگامی که کالا فروخته می شود، فروشنده ENJ را دریافت می کند. مانند سایر سکه های متاورس، عرضه محدود ENJ وجود دارد. فقط یک میلیارد واحد ایجاد و صادر می شود. کاربران می توانند ENJ را در کیف پول پلتفرم ذخیره کنند که همه ویژگی ها را به هم متصل می کند. با این کیف پول، کاربران می توانند به بازی ها متصل شوند، به اقلام دسترسی داشته باشند و از آن ها استفاده کنند، اقلام و سکه های متاورس را با دیگر کاربران مبادله کنند و کالاهای دیجیتال را برای ENJ بفروشند.

Enjin همچنین یک تجربه منحصر به فرد در بازار ارائه می دهد که می تواند به کاربران و کسب و کارها کمک کند تا بازارهای خود را با استفاده از NFT و کدهای QR گسترش دهند و از طریق وب سایت ها، برنامه ها و بازی ها با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. این شبکه توسط اتریوم پشتیبانی می‌شود و یک تجربه غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد. با این حال، کیف پول منبع باز نیست، بنابراین بررسی آن دشوار است. علاوه بر این، ENJ توسط هیچ کالا، سود یا دارایی پشتیبانی نمی شود.

Illuvium (ILV)

ایلوویوم که به عنوان یک بازی نقش آفرینی جهان باز (RPG) توصیف می شود، چشم انداز وسیع و زیبایی دارد که بازیکنان می توانند از آن عبور کنند. همانطور که آن ها کاوش می کنند، ماموریت ها را تکمیل می کنند، موجوداتی به نام ایلوویال را کشف می کنند و رمز و راز نهفته در دنیای ایلوویوم را بررسی می کنند. هر ایلوویال قابلیت ها، کلاس ها، نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد و بیش از 100 مورد برای جمع آوری وجود دارد. هنگامی که یک Illuvial را پیدا کردید، می توانید آن را نگه دارید، ارتقا دهید یا در کیف پول پخش خود ذخیره کنید. Illuvials، پوسته‌ها و سایر کلکسیون‌ها همگی NFT‌هایی هستند که می‌توانند در بازی در صرافی غیرمتمرکز Illuvium (IlluvDEX) یا حتی در پلتفرم‌های شخص ثالث معامله شوند.

ارزهای دیجیتال متاورسی Illuvium
Illuvium

ویژگی ارز دیجیتال متاورسی ایلوویوم

ایلوویوم روی شبکه اتریوم اجرا می شود و از یک توکن بومی ERC-20 به نام ILV استفاده می کند. با این حال، بازیکنان برای بازی Illuvium به ILV نیاز ندارند. خود بازی در بسیاری از مناطق رایگان است، با یک اشتراک پولی حق بیمه اختیاری، اما ساختار بازی حول محور ILV می چرخد. دارندگان توکن می توانند از ILV برای استخراج نقدینگی و حاکمیت استفاده کنند. این بازی دارای یک مدل بازی برای کسب درآمد است که در آن بازیکنان می‌توانند هنگام تکمیل مراحل مشخصی مانند ماموریت‌ها، با توکن‌های ILV پاداش بگیرند.

شاید برای شما جالب باشد: کیف پول ارز دیجیتال و کاربردهای آن

Gala Games (GALA)

Gala Games یک اکوسیستم بازی است که به بازیکنان کنترل بیشتری بر تجربه بازی خود می دهد. بازیکنان می توانند NFT هایی داشته باشند که عملکردهای مختلف بازی را تسهیل می کند، یا می توانند اقلام را به کاربران دیگر بفروشند، مبادله کنند یا هدیه دهند. Gala Games دارای انواع NFT ها مانند CraneBot است که می تواند در بازی خاصی که به آن تعلق دارد یا در بازی های دیگر در همان اکوسیستم استفاده شود. همانند سایر بازی‌های متاورس، گالا گیمز دارای نشانه اصلی خود است که GALA نامیده می‌شود. GALA به صورت رمزنگاری ایمن است و به عنوان رسانه اصلی مبادله بین بازیکنان استفاده می شود. گره‌ها و بازیکنان توسط GALA پاداش می‌گیرند، گره‌ها از طریق توکن تشویق می‌شوند و بازیکنان برتر برای بازی کردن، توکن کسب می‌کنند.

بازی گالا
Gala games

بازیکنان همچنین می‌توانند از GALA برای به دست آوردن صدایی در مدیریت Gala Games استفاده کنند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از کنترل تقریباً بی‌سابقه‌ای بر محتوا و توسعه بازی‌های جدید لذت ببرند. اگرچه Gala Games هنوز در مراحل ابتدایی خود است، تیم سازنده اهداف و نقشه راه را به وضوح تعریف کرده است تا به آنها در رسیدن به این اهداف کمک کند. توکن GALA پتانسیل زیادی برای رشد دارد و پلتفرم بازی در حال حاضر در حال توسعه چندین بازی دیگر است که قرار است به زودی عرضه شود. بازیکنان و گره‌ها با توکن‌های GALA و پاداش‌های NFT تشویق می‌شوند.

بلاک چین جریان (FLOW)

Flow یک شبکه بلاک چین توسعه‌دهنده است که برای پشتیبانی از انواع برنامه‌ها، بازی‌ها و دارایی‌های دیجیتال طراحی شده است. معماری چند گره ای و چند نقشی آن بدون خرد شدن مقیاس می شود و عملکرد گره های جداگانه را تخصصی می کند و سرعت و توان عملیاتی را بهبود می بخشد. Flow یکپارچگی داده‌های کاربران را حفظ می‌کند و به آنها حداکثر حریم خصوصی و امنیت را می‌دهد و در عین حال دارایی‌های دیجیتالی قابل معامله در بازار آزاد را ارائه می‌دهد. بلاک چین Flow ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری را نیز ارائه می‌کند، از جمله قراردادهای هوشمند نوشته شده در Cadence، زبان برنامه‌نویسی که برای کاربران ارزهای دیجیتال امن‌تر و آسان‌تر است. توسعه دهندگان طیف گسترده ای از ابزارها و پشتیبانی داخلی دارند، در حالی که مصرف کنندگان به رمپ های پرداخت راحت و با استفاده آسان دسترسی دارند. Flow از مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) با تقسیم اعتبار بین چندین نوع گره استفاده می کند. هر نوع گره باید در تایید تراکنش ها دخالت داشته باشد. چیزی که Flow را از بقیه متمایز می کند، عمدتاً معماری چند نقشی آن است که به شبکه اجازه می دهد تا بدون خرد شدن مقیاس شود.

WEMIX

WEMIX یک پلتفرم بلاک چین است که برای بازی و موارد دیگر طراحی شده است. کاربران می‌توانند آیتم‌های NFT را برنده یا دستکاری کنند و آن‌ها را معامله کنند و می‌توانند توکن‌های WEMIX را با سایر کاربران معامله کنند. طراحی شده توسط Wemade Tree Pte. Ltd.، WEMIX یکی از جدیدترین شرکت‌هایی است که وارد صحنه شده‌اند که بازاری غیرمتمرکز را برای استفاده و تبادل ارز دیجیتال در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توکن های بازی به راحتی با WEMIX تعویض می شوند که در صرافی های رمزنگاری نیز فهرست شده است و می توان آن را با بیت کوین، ETH و سایر ارزهای دیجیتال خریداری کرد.

NetVRk

توکن‌های NetVRk مانند سایر توکن‌های متاورس استفاده می‌شوند و دسترسی به دارایی‌های مجازی مانند اموال، خانه‌ها، وسایل نقلیه و موارد دیگر را ممکن می‌سازند. حتی می‌توانید از توکن‌ها برای خرید فضای تبلیغاتی استفاده کنید که درآمد غیرفعال به دست می‌آورد. این توکن‌های بیشتری برای ایجاد ثروت و توسعه بیشتر دنیای خود در اختیار شما قرار می‌دهد. این توکن همچنین به شما امکان می‌دهد تا سهمی در NetVRk خریداری کنید و بر اساس تعداد توکن‌های متاورس که در شبکه سهام داشته‌اید، سود ثابتی به شما می‌دهد. متاورس NetVRk به همه کاربران اجازه می دهد تا دنیای مجازی رویاهای خود را با حجم نامحدودی از محتوای منحصر به فرد بسازند و بسازند. این پلتفرم تجربیات و تعاملات بی پایانی با سایر کاربران ارائه می دهد و برای مشارکت جوایزی اعطا می کند.

آیا ارزهای دیجیتال کلید متاورس هستند؟

NFTها و رمزارزها در نهایت کلیدهای دسترسی به واقعیت مجازی متاورس هستند. با NFT ها، می توانید به دارایی های دیجیتال از خانه های مجازی و مشاغل گرفته تا لباس های دیجیتال برای آواتار، هنر دیجیتال یا سایر موارد مجازی خود دسترسی داشته باشید. NFT های شما توسط بلاک چین متاورس ایمن می شوند و از اموال دیجیتال شما در برابر تکرار یا هک محافظت می کنند. اگرچه فناوری بلاک چین متاورس به خوبی تثبیت شده است، خود متاورس هنوز در حال تکامل است، به این معنی که هنوز شکل نهایی خود را به خود نگرفته است. در حالی که تبلیغات زیادی در مورد ظاهر آن وجود دارد، عدم اطمینان زیادی در مورد ارزش توکن‌های غیرقابل تعویض ادامه دارد. با این حال، بسیاری از NFT ها، از جمله موارد ذکر شده در اینجا، پتانسیل رشد و امکان خود را ثابت کرده اند، به همین دلیل است که مردم به طور فزاینده ای آنها را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری می بینند.

خلاصه مقاله

متاورس این پتانسیل را دارد که امکانات متعددی را ارائه کند، اما وعده واقعی در نهایت در درون کاربر نهفته است. شما می توانید از طریق کسب درآمد از صنایع دستی دیجیتال خود از دارایی های دیجیتال سود ببرید. دارایی‌های دیجیتالی مانند جمع‌آوری سرمایه، بازی‌ها و کلکسیون‌ها را می‌توان ایجاد کرد و سپس به عنوان دارایی‌های درون‌بازی توکن‌سازی کرد یا به بازی‌های بازی برای کسب درآمد تبدیل کرد. کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض را سرمایه‌گذاری کرده و معامله کنند و بدون نیاز به بازی، پول واقعی به دست آورند. حتی می توان یک واقعیت مجازی درست مانند دنیای خودمان ایجاد کرد و در جنبه های خاص آن را بهبود بخشید. با این حال، همه چیز بستگی به استفاده از یک بلاک چین متاورس دارد که داده‌های موجود در آن را ایمن و تأیید می‌کند – و یک ارز دیجیتال که از آن پشتیبانی می‌کند. در نهایت، بهترین رمزارز برای استفاده در آینده، رمزی است که به شما امکان دسترسی به دنیایی را می دهد که می خواهید در آن زندگی کنید.

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
رمزینو

رمزینو

مرجع آموزش های رایگان ارز دیجیتال و بلاک چین

بیشتر بخوانید