رمزینو: آموزش آسان ارزهای دیجیتال

رمـزینــو

اخبار و مقالات معتبر ارزهای دیجیتال

نظرات و توییت های افراد شاخص در ارز دیجیتال

ریچارد برانسون

ریچارد برانسون یک کارآفرین انگلیسی است که شهرت اصلی خود را به خاطر تأسیس و مدیریت گروه ویرجین دارد. شرکت او اکنون دارای بیش از ۴۰۰ زیرمجموعه است. برانسون از سنین نوجوانی به کارآفرینی علاقه داشت. اولین تجربه‌ی او در این زمینه در سن ۱۶ سالگی و با تأسیس یک مجله‌ی دانش‌آموزشی محقق شد. تجربه‌ی بعدی شرکتی بود که آلبوم‌های موسیقی را با سفارش پستی برای خریداران ارسال می‌کرد.

سخنان ریچارد برانسون
ایلان ماسک و بیت کوین

ایلان ماسک

ایلان ماسک به انگلیسی (Elon Musk) متولد ۱۹۷۱ آفریقای جنوبی، مهندس و مبتکر مشهور در صنایع مرتبط با تکنولوژی و صاحب امتیاز و موسس شرکت‌هایی نظیر خودروسازی تسلا، پی‌پال و ایکس اسپیس است. ایلان ماسک با کسب این افتخارات امروزه در دنیا به‌عنوان یک فرد جاه طلب و موفق در پیاده کردن ایده‌های حتی عجیب و غریب شناخته می‌شود.

مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ، جوان‌ترین میلیاردر جهان، مؤسس و بنیان‌گذار بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان – فیسبوک – با ماهانه نزدیک به ۲ میلیارد کاربر فعال است. وی همچنین مالک اینستاگرام و واتساپ نیز است. در ژانویه ۲۰۱۰، مجله تایم مدیرعامل، بنیان‌گذار و میلیاردر ۲۶ ساله فیسبوک را به‌عنوان شخصیت سال انتخاب کرد.

مارک زاکربرگ سخنرانی فیس بوک
جک دورسی توییتر

جک دورسی

جک دورسی، برنامه‌نویس و کارآفرین آمریکایی، مؤسس و مدیرعامل شبکه‌ی اجتماعی توییتر و پلتفرم مالی اسکوئر است که در سال ۲۰۱۲، جایزه‌ی بهترین نوآور دنیای تکنولوژی را دریافت کرد. جک دورسی در سال ۲۰۰۸ و در سن ۳۵ سالگی، از طرف مجله‌ی تکنولوژی MIT به‌عنوان یکی از برترین نوآوران زیر ۳۵ سال دنیا شناخته شد و در سال ۲۰۱۲، وال‌استریت ژورنال به او جایزه‌ی بهترین نوآور دنیای فناوری را اهدا کرد.