رمزینو: آموزش آسان ارزهای دیجیتال

رمـزینــو

اخبار و مقالات معتبر ارزهای دیجیتال

اولین تلاش اینتل در متاورس

اینتل متاورس
مدیران شرکت اینتل در اولین اظهارنظر عمومی خود در مورد استراتژی خود برای بهره برداری از "متاورس" گفتند که این شرکت در حال کار بر روی نرم افزاری است که به لپ تاپ ها کمک می کند تا از قدرت محاسباتی دستگاه های دیگر، از جمله تراشه های رقبا، بهره ببرند.

آنچه در این مقاله می خوانید

شرکت اینتل و متاورس

مدیران شرکت اینتل در اولین اظهارنظر عمومی خود در مورد استراتژی خود برای بهره برداری از “متاورس” گفتند که این شرکت در حال کار بر روی نرم افزاری است که به لپ تاپ ها کمک می کند تا از قدرت محاسباتی دستگاه های دیگر، از جمله تراشه های رقبا، بهره ببرند. در حالی که تعریف متاورس “metaverse” گسترده است، به طور کلی به جهان های مجازی همه جانبه ای اشاره دارد که از طریق اینترنت و دستگاه های مختلف مانند هدست های واقعیت مجازی قابل دسترسی خواهند بود.

نرم افزاری که توسط Nvidia استفاده خواهد شد

انتظار می‌رود این روند به قدرت محاسباتی بسیار بیشتری نیاز داشته باشد و شرکت‌هایی مانند Nvidia Corp. که تراشه‌ها و نرم‌افزارهای مورد استفاده برای ساخت دنیای مجازی را تولید می‌کند و Qualcomm Inc. که تراشه‌های مورد استفاده در هدست‌های VR را تولید می‌کند، هر دو در ماه‌های اخیر ارزش بیشتری پیدا کرده‌اند. در مورد اشتیاق سرمایه گذاران در مورد متاورژن. در یک کنفرانس خبری پس از ارائه در کنفرانس RealTime در مورد فناوری‌های متاورس در روز دوشنبه، راجا کدوری، رئیس گروه سیستم‌های محاسباتی و گرافیک شتاب‌دهنده اینتل، گفت که اولین فشار فناوری این شرکت به متاورس، نرم‌افزاری خواهد بود که به دستگاه‌ها کمک می‌کند از محاسبات استفاده کنند. قدرتی که از قبل وجود داشته و استفاده نشده است.

نرم افزار اینتل چطور کار می کند؟

به عنوان مثال، اگر یک گیمر در حال بازی یک عنوان گرافیکی سنگین بر روی یک لپ تاپ باشد که بر روی تراشه های سیستم مالیات می دهد، اما یک کامپیوتر بازی استفاده نشده در اتاق دیگری دارد، نرم افزار می تواند تشخیص دهد. برق یدکی روی رایانه شخصی بیکار است و از طریق شبکه خانگی به آن ضربه بزنید تا بازی لپ تاپ بهتر اجرا شود. کدوری گفت این نرم افزار با تراشه های رقبا کار خواهد کرد. این نرم‌افزار برای حل چالش‌های فنی برای کاربران طراحی شده است، و نه فقط برای ایجاد درآمد عمده برای اینتل. کدوری گفت که بخشی از آن به اشتراک گذاشته خواهد شد. کدوری به خبرنگاران گفت: «شیوه‌ای که ما در حال معماری همه لایه‌ها هستیم این است که با سخت‌افزار همه کار می‌کند، تا زمانی که بر اساس مشخصات استاندارد صنعتی باشند». “در هر چیزی که می سازیم منبع باز زیادی وجود خواهد داشت.”

در همین رابطه بخوانید: رونمایی متا از قابلیت درآمد زایی کاربران 

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
رمزینو

رمزینو

مرجع آموزش های رایگان ارز دیجیتال و بلاک چین

بیشتر بخوانید